Plăcut Are un miros plăcut, mie îmi amintește de miros de mentă…ușor de utilizat, nu roseste pielea, chiar dacă am o piele hipersensibila, este un produs neagresiv cu pielea, după utilizare lasă o Citește mai mult
Plăcut Are un miros plăcut, mie îmi amintește de miros de mentă…ușor de utilizat, nu roseste pielea, chiar dacă am o piele hipersensibila, este un produs neagresiv cu pielea, după utilizare lasă o Citește mai mult