Imi place mist ul acestaImi plac produsele Frudia, iar acest mist nu m a dezamagit.Este lejer dar totodata se simte ca un toner-esenta.Am observat ca m a ajutat cu acneea si mi a calmat fata.
Produs superAm achiziționat acest produs a două oară, este un toner foarte bun, care calmează pileala, lasă o senzație ușoară, are un miros foarte plăcut… Îl folosesc de aproape doi ani, am tenul gras pCitește mai mult
Imi place mist ul acestaImi plac produsele Frudia, iar acest mist nu m a dezamagit.Este lejer dar totodata se simte ca un toner-esenta.Am observat ca m a ajutat cu acneea si mi a calmat fata.
Produs superAm achiziționat acest produs a două oară, este un toner foarte bun, care calmează pileala, lasă o senzație ușoară, are un miros foarte plăcut… Îl folosesc de aproape doi ani, am tenul gras pCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri