Excelent Foarte, foarte bun! Sunt adepta produselor coreene, însă acest toner este printre singurele care a reușit sa îmi curețe și hidrateze tenul. Se simte foarte bine pe ten, îl lasă fin și lipsitCitește mai mult
I'm in loveeeTonerul are defapt consistență de ser mai mult,intră foarte repede în piele,și o hidratează foarte bineee,recomand 💋mulțumesc ksisters pentru livrare rapidă și pentru monstre și mască cadou
Excelent Foarte, foarte bun! Sunt adepta produselor coreene, însă acest toner este printre singurele care a reușit sa îmi curețe și hidrateze tenul. Se simte foarte bine pe ten, îl lasă fin și lipsitCitește mai mult
I'm in loveeeTonerul are defapt consistență de ser mai mult,intră foarte repede în piele,și o hidratează foarte bineee,recomand 💋mulțumesc ksisters pentru livrare rapidă și pentru monstre și mască cadou
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri