Recomand acest TonerAm primit acest toner in varianta mica, de 30ml si mi-a placut foarte mult, cu siguranta il voi comanda si in varianta normala. Are o textura putin mai vascoasa, deci nu este apos, intra rapCitește mai mult
SuperbEste un toner excelent. Îmi aduce aminte de tonerul cu extract de orez de la I'm from, doar că acesta îmi place mai mult. Hidratează, calmează, luminează delicat pielea şi o lasă catifelată.Citește mai mult
Recomand acest TonerAm primit acest toner in varianta mica, de 30ml si mi-a placut foarte mult, cu siguranta il voi comanda si in varianta normala. Are o textura putin mai vascoasa, deci nu este apos, intra rapCitește mai mult
SuperbEste un toner excelent. Îmi aduce aminte de tonerul cu extract de orez de la I'm from, doar că acesta îmi place mai mult. Hidratează, calmează, luminează delicat pielea şi o lasă catifelată.Citește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri