O masca excelentaFoarte bune aceste masti. Dupa o prima utilizare tenul era mai hidratat si iritatia calmata. Imi place ca nu este foarte imbibata cu produs ca majoritatea mastilor si se aseaza foarte bine pCitește mai mult
O masca excelentaFoarte bune aceste masti. Dupa o prima utilizare tenul era mai hidratat si iritatia calmata. Imi place ca nu este foarte imbibata cu produs ca majoritatea mastilor si se aseaza foarte bine pCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri