O masca excelentaFoarte bune aceste masti. Dupa o prima utilizare tenul era mai hidratat si iritatia calmata. Imi place ca nu este foarte imbibata cu produs ca majoritatea mastilor si se aseaza foarte bine pCitește mai mult
Nu e o mască rea pentru prețul săuAm comandat-o pentru o prietenă, așa că recenzia va fi în esență bazată pe cuvintele ei.
O mască obișnuită tip folie cu mult ser în pachet. Pielea este lipicioasă după aceea, ca majoritatea Citește mai mult
O masca excelentaFoarte bune aceste masti. Dupa o prima utilizare tenul era mai hidratat si iritatia calmata. Imi place ca nu este foarte imbibata cu produs ca majoritatea mastilor si se aseaza foarte bine pCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri