Un produs bunAm tenul uscat și nu îmi usucă pielea. Textura e puțin grasă și lasă o senzație răcoritoare și plăcută după folosire. Aș recomanda unei persoane cu ten normal spre uscat. Într-adevăr, are unCitește mai mult
Cremă de protecție solară bunăMi-a plăcut foarte mult această cremă de protecție solară. Este puțin cam grea pentru tenul meu gras, dar nu mă deranjează deloc. Formează o bază bună și fină pentru machiaj și, de asemenea,Citește mai mult
Un produs bunAm tenul uscat și nu îmi usucă pielea. Textura e puțin grasă și lasă o senzație răcoritoare și plăcută după folosire. Aș recomanda unei persoane cu ten normal spre uscat. Într-adevăr, are unCitește mai mult
Cremă de protecție solară bunăMi-a plăcut foarte mult această cremă de protecție solară. Este puțin cam grea pentru tenul meu gras, dar nu mă deranjează deloc. Formează o bază bună și fină pentru machiaj și, de asemenea,Citește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri