O cremă excelentăTenul meu este extrem de reactiv în ultima vreme şi deshidratat, iar crema asta este exact ce-mi trebuia. Hidratează, hrăneşte şi calmează pielea. O recomand cu căldură.
O cremă excelentăTenul meu este extrem de reactiv în ultima vreme şi deshidratat, iar crema asta este exact ce-mi trebuia. Hidratează, hrăneşte şi calmează pielea. O recomand cu căldură.