O aromă magicăDaca aplici un strat foarte subtire se absoarbe si hidrateaza perfect, altfel poti lasa totul pe perna. Este nevoie de timp pentru ca ea să se îmbrace
O cremă excelentăTenul meu este extrem de reactiv în ultima vreme şi deshidratat, iar crema asta este exact ce-mi trebuia. Hidratează, hrăneşte şi calmează pielea. O recomand cu căldură.
Serum bun si hranitorProdusul este putin mai lichid fata de cum ma asteptam, insa intra rapid in piele, nu este lipicios si nu are parfum. Abia am inceput sa il folosesc si pot spune ca imi place cum se simte pCitește mai mult
O aromă magicăDaca aplici un strat foarte subtire se absoarbe si hidrateaza perfect, altfel poti lasa totul pe perna. Este nevoie de timp pentru ca ea să se îmbrace