Foarte bun Acest gel calmant de Aloe Vera îl folosesc în rutina mea zilnică de îngrijire a feței și este un produs foarte bun. Deși am tenul gras și uleios, gelul de aloe se absoarbe foarte repede și îCitește mai mult
Ulei de curatare CentellaEste foarte bun! Voiam de mult timp sa il incerc si acum l-am comandat impreuna cu alte produse. Pe tenul meu cu pori, dar, totodată, cu tendinta de uscare, se comporta bine: curata si nu laCitește mai mult
Foarte bună Am primit de la cineva câțiva ml să încerce fata mea pentru punctele negre de pe nas și bărbie.
Rezultatul excelent, așadar am comandat și noi .