Plăcut O textură ușoară, țin să menționez ca e un gel, dar nu o cremă, hidratează ușor, intră foarte rapid în piele și lasă o senzație plăcută catifelată,dar pentru o piele uscată posibil să nu fieCitește mai mult
WOW real Am primit cadou masca de la Ksisters și acum o comand singură. Hidratează intens, calmează și lasă tenul super luminos. Am recomandat-o și altora și toți au fost încântați. Nu mă aşteptam sCitește mai mult
Spumă pentru spălareAm primit această spumă cadou, așa că nu aveam așteptări prea mari. Cu toate acestea, s-a dovedit a fi de foarte bună calitate. Curăță bine și nu-mi usucă pielea deja uscată. Recomand să o cCitește mai mult
Foarte bună Am primit de la cineva câțiva ml să încerce fata mea pentru punctele negre de pe nas și bărbie.
Rezultatul excelent, așadar am comandat și noi .
Un toner bunEste un toner hidratant bun. Ceramidele ajută la întărirea barierei hidrolipidice a pielii. Dacă n-ar avea parfum, ar fi şi mai bine (pentru cei cu ten sensibil)
O surpriză plăcutăUn ser excelent pentru tenul meu matur şi adeseori extrem de reactiv. E ca o mângâiere. Îmi calmează tenul, îl hrăneşte, iar pielea rămâne catifelată şi cuminte. Merită investiţia. Cu siguraCitește mai mult
Plăcut O textură ușoară, țin să menționez ca e un gel, dar nu o cremă, hidratează ușor, intră foarte rapid în piele și lasă o senzație plăcută catifelată,dar pentru o piele uscată posibil să nu fieCitește mai mult