Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool







Recenzii – 5
Căutam o cremă ușoară pentru vară și am găsit-o, este ușoară, hidratează perfect și calmează pielea. După aplicare, pielea devine catifelată la atingere, o recomand.
Cremă foarte eficientă, calmează inflamația, preferata mea 🥰 mai puțină roșeață pe față
Mi-a plăcut foarte mult crema, foarte ușoară și cu o textură plăcută, care nu lasă un strat lipicios pe piele. Înainte de asta, am mai folosit o cremă de la Selimax, dar această cremă este îndrăgostită de la prima utilizare.
O cremă hidratantă bună. Nu lasă reziduuri lipicioase precum multe creme-gel - apreciez foarte mult acest lucru. Nu are un miros perceptibil, iar textura este delicată.
Mi-a plăcut foarte mult această cremă! 💚 Are o textură ușoară și plăcută, se absoarbe rapid și nu lasă o peliculă grasă. Calmează perfect iritațiile și roșeața, mai ales după produse active sau peelinguri. Pielea după aceasta este moale, hidratată și arată sănătos. O opțiune cu adevărat excelentă pentru tenul sensibil sau problematic, cu cuperoză sau cu tendință la inflamații.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.