Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 155
Ideal pentru ten gras. Voi comanda din nou.
Îl folosesc de 3 luni și îmi place la nebunie. Este ideal pentru tenul gras. Îl voi comanda din nou.
Nu mă așteptam ca acest gel să-mi curețe pielea atât de delicat la un preț atât de accesibil. Pielea mea devine netedă și moale 😍
Excelent pentru tenul mixt, nu lasă pielea strânsă, dar curăță corespunzător.
Gel de curățare excelent. Delicat și eficient.
Spumă de curățare plăcută. Nu usucă și nu irită. Mirosul este puțin neobișnuit, dar nu este deloc puternic sau deranjant. Spumează puțin, dar nu ai nevoie de multă spumă pentru o singură utilizare.
Demachiantul este delicat și nu usucă pielea. Unii ar putea fi surprinși de miros la început, dar vă puteți obișnui repede cu el (arbore de ceai). Curăță pielea, lăsând-o hidratată. Nu exagerați cu cantitatea (prea multă spumă). Îl recomand și pentru tenul „adolescent”. O bază excelentă pentru skinimalism.
O cantitate mică de produs este necesară pentru o față frumos curată. Gelul este ușor, delicat și fără parfum. Persoanelor cu pielea uscată și deteriorată, predispusă la acnee, după curățarea cu acest gel le-aș recomanda o bună hidratare. Pielea se simte ușor strânsă după curățare, dar fața este frumoasă.
Acest gel de curățare este foarte delicat, dar poate îndepărta bine machiajul. Nu lasă iritații pe pielea mea sensibilă, predispusă la acnee, nu provoacă mai multe coșuri și nu o usucă, ceea ce a fost crucial pentru mine, deoarece multe geluri fac asta. Îl folosesc de mult timp, iar ambalajul este mic. 👍
Foarte mulțumită, am tenul gras și degresează și curăță perfect pielea, îl folosesc doar seara.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.