Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 15
Sunt foarte mulțumită de acest demachiant! PURITO SEOUL are o formulă excelentă, este foarte ușor cu pielea, nu o usucă și, după spălarea feței, rămâne incredibil de moale și netedă. Pielea mea se simte proaspătă, curată și hrănită, fără acea senzație de înțepenire pe care o lasă multe demachiante. Cu siguranță este unul dintre cele mai bune pe care le-am încercat și cu siguranță îl voi continua să folosesc!
Îl folosesc de câteva luni, curăță pielea foarte delicat. Nu o usucă. Nu provoacă iritații sau coșuri. Singurul dezavantaj pentru mine este că ai nevoie de puțin mai mult pentru a face spumă frumoasă, dar oricum, sunt foarte mulțumită!
Îl recomand, e foarte bun ❤️
Folosesc acest demachiant de 2 luni în fiecare dimineață. Am ten mixt și mi se potrivește perfect! Simt că pielea mea este catifelată, nu prea uscată, îngrijită și curată. Textură plăcută de gel, care se transformă într-o spumă moale cu apă și o aromă delicată, discretă. Probabil voi comanda un alt borcan când se va termina acesta.
Foarte bun pentru pielea deshidratată și ușor iritabilă. M-a ajutat mult cu liniile fine de deshidratare de pe frunte.
Perfectă pentru utilizare zilnică, se usucă și este delicată cu pielea.
Purito Defense Barrier pH Cleanser mi-a fost recomandat de cosmetologul meu și sunt foarte mulțumit. Am tenul mixt și acest produs îl curăță perfect fără a provoca iritații sau uscăciune. Are un miros plăcut, iar după spălare pielea este moale și împrospătată, fără să se simtă strâmtoare. Perfect pentru utilizarea de zi cu zi!
Este prima dată când folosesc acest gel de curățare de la Purito. Are un parfum placut, discret. Curăță pielea foarte ușor, nu provoacă iritații. Nu arde când intră în ochi.
M-am luptat cu acneea foarte mult timp, dupa ce am trecut la produse tenul meu era ca o persoana noua. Folosesc produsul în fiecare zi dimineața și seara cu produse suplimentare. 😻
Am fost puțin dezamăgită de acest demachiant. Am comandat pentru că pyun-ul meu. Acneea s-a epuizat și a avut recenzii bune. Am tenul mixt, sensibil. Curățați-l bine, pielea este moale la atingere, dar în același timp am coșuri în câteva locuri și pielea este strânsă de la uscăciune. Poate va fi perfect pentru tenul gras, il voi folosi, dar nu il voi mai cumpara. Il recomand persoanelor obeze.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.