Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 54
Până acum e bine, nu l-am folosit prea mult încă, dar nu am avut probleme, puțin diferit de produsele obișnuite pe care le folosesc, dar nu e rău, nu pot spune prea multe încă, dar nu am avut probleme, face spumă plăcută și miroase plăcut.
Acest șampon oferă un raport calitate-preț fantastic. Funcționează literalmente ca un scut protector - învăluie părul, oferindu-i o strălucire și o elasticitate superbe. Îl recomand cu siguranță oricui dorește să-și regenereze frumusețea fără a plăti pentru tratamente costisitoare la salon!
Este prima dată când îl folosesc și sunt foarte mulțumită de rezultate, trebuie clătit bine, îmi lasă părul curat și hidratat. Am folosit și masca. Sunt foarte mulțumită!
Am părul fin, european, scalp gras și vârfuri uscate. Șamponul are o consistență de gel transparent, destul de lichid. Dar după ce îl frec în mâini, face spumă plăcută, iar spuma rezistă și nu se scurge. Mirosul nu este deloc puternic și nu-l simt din păr nici măcar în timpul zilei. Mă așteptam să ajute cu lungimile uscate (colagen, proteine) și scalp gras. Asta nu s-a întâmplat deloc. Părul meu devine gras în 20 de ore de la spălare. Lungimile sunt electrizante (chiar și după ce am folosit balsam și protecție termică), se încrețesc, vârfurile sunt zdrențuite. Nu avea un strat de colagen. Deși arăta promițător la duș, așteptările mele nu au fost îndeplinite. Cu toate acestea, îl voi mai încerca în rotația mea cu alte șampoane, cum ar fi anillO sau D:hama.
Designul sticlei mi-a atras atenția. Nu am mai văzut așa ceva până acum. Eram curioasă, deoarece căutam un șampon. Dar, din păcate, nu a funcționat pentru mine. E cam greu să-l spăl de pe păr, scalpul meu nu se simte curat sau proaspăt. De fapt, scalpul și părul meu se îngrașă mai repede cu acest șampon. Parfumul nu este foarte intens, dar dintr-un anumit motiv nu-mi place. Dar aș putea trece cu vederea asta dacă ar funcționa altfel. Lucrul pozitiv este că face spumă frumos, iar spuma care se formează are o consistență atât de bună... Așa că voi încerca să-l dau mai departe. L-aș recomanda pentru părul uscat.
Îl folosesc de două săptămâni și sunt foarte mulțumită. Deja după prima spălare am auzit că părul meu arată bine, întrebându-mă ce produs am folosit. Părul meu este, de asemenea, mai ușor de periat :)
Șamponul este ideal pentru părul gros, îl folosesc de mult timp și nu pot decât să-l recomand.
Mă ajută să-mi mențin părul neted, dar e greu de clătit și pielea capului meu e grasă. Poate că e în regulă dacă te speli pe păr în fiecare zi.
Acum este singurul șampon pe care îl folosesc. Mi-a ajutat și cu scalpul descuamat, acum nu mă mai mănâncă atât de tare.
Chiar îl recomand, se spală bine.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.