Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 26
L-am descoperit în timpul pandemiei și mi-a vindecat toate erupțiile cutanate de la purtarea măștii. De atunci, de șase ani, îl folosesc dimineața și seara, în fiecare zi.
Îl cumpăr pentru a doua oară, ajută la erupțiile cutanate recente și la cele post-acneice.
L-am cumpărat pentru că este comparativ mai ieftin decât alte mărci și l-am folosit pentru corp. M-a ajutat cu coșurile de pe spate, dar are un parfum foarte puternic pe care nu-l pot folosi pentru față.
Parfum ciudat, dar e ok. Pare să-și facă treaba, cred că porii și petele mele închise la culoare chiar s-au redus după utilizare.
Deși nu am pielea sensibilă, este prea agresivă pentru mine, chiar și parfumul. Pe măsură ce se evaporă de pe piele, mă ustură ochii. Nu am observat nicio îmbunătățire a pielii mele și uneori tonerul mă irita. Am avut și altele mai bune.
Pt un ten mixt, daca este folosit strict pe zona T, predispusa la puncte negre, curata bine, ușoară usturime, dar pielea isi revine. Il voi folosi in continuare.
Un produs fantastic, il recomand!
Hidratează bine, ustură puțin imediat după utilizare. Fața mea nu este roșie după aplicare.
Văd că aici sunt doar păreri bune, dar din păcate pentru mine a fost diferit. După ce am folosit acest toner pentru prima dată, toată fața mea a devenit roșie și mâncărime. Cu siguranta nu sunt alergic la acizi, pentru ca am mai folosit diverse produse cu acizi si nu am avut nimic asemanator. Din păcate, nu pot spune că sunt mulțumit de această achiziție.
Momentan il testez, nu sunt rosu dupa el, doar cred ca uneori ma ustura pielea dupa el. Dar până acum sunt mulțumit.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.