Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 13
Acest toner este absolut „must-have” pentru fiecare rutină de frumusețe (nu doar pentru cea coreeană). Este foarte delicat, face exact ceea ce promite - restabilește echilibrul pierdut al pielii și o lasă cu o strălucire sănătoasă. Pentru prețul său, este un produs fantastic💕
Raportul preț-calitate m-a surprins. Calmează acneea frumos, fără să o usuce. Îl recomand!
Toner bun, plăcut
Îmi place foarte mult acest toner pentru că îmi calmează instantaneu pielea atunci când este puțin mai sensibilă sau roșie. Se simte ușor și proaspăt, iar consistența sa apoasă înseamnă că se absoarbe rapid, făcând pielea mea mult mai receptivă la seruri și creme. A devenit unul dintre preferatele mele din rutina mea. Sunt la al doilea tub.
Reîmprospătează și calmează în același timp, îl recomand cu căldură pentru pielea sensibilă, predispusă la acnee.
Calmează frumos pielea iritată.
Cel mai bun toner pe care l-am testat până acum. Compoziția se potrivește perfect cu pielea mea, hidratează, calmează și uniformizează culoarea. Eficienta, dupa o luna de ingrijire zilnica mai am cat in poza
tonicul hidrateaza si calmeaza foarte bine pielea, ajuta la refacerea barierei hidrolipidice, cu siguranta voi mai cumpara un pachet
Primul lucru care mi-a atras atenția despre toner a fost prețul, tonerul pentru destul de „câțiva dolari”. Il folosesc in fiecare zi dimineata si seara, se vede ca hidrateaza pielea, nu este unul dintre cele mai bune toneruri pe care le-am folosit vreodata, dar este placut.
Toner grozav, dupa doar 3 zile de utilizare (dimineata si seara) am observat diferente. Leziunile de acnee sunt atenuate, roșeața și iritația au dispărut
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.