Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.







Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 27
Să începem cu faptul că, dacă nu ați mai experimentat o mască cu „bule” pe față până acum, ACEASTĂ senzație ar putea fi destul de surprinzătoare 😅 Masca își face treaba bine, nu provoacă alergii, pielea este moale, curățată, dar nu prea uscată, ceea ce este crucial pentru mine.
Această mască este foarte bună; curăță în profunzime și minimizează aspectul porilor. Singurul dezavantaj este că se clătește greu.
Mi-a plăcut foarte mult această mască; mi-a lăsat pielea proaspătă și netedă. Singurul meu dezavantaj real a fost spălarea ei - am simțit că trebuie să-mi șterg fața de mai multe ori cu un prosop pentru a îndepărta toate reziduurile, ceea ce poate fi iritant dacă am eczeme.
Îmi place să comand cosmetice de la Ksisters pentru că te poți aștepta întotdeauna la surprize plăcute - adesea includ mostre grozave sau mici cadouri la comandă. Acest lucru îmi permite, de asemenea, să testez produse noi. De asemenea, am siguranța că totul este original și de bună calitate. Cât despre această mască - sunt încântată! Pielea mea se simte incredibil de netedă, moale și proaspătă după ce o folosesc. Simt că fața mea este complet curățată, iar tenul meu arată mai sănătos și mai radiant. După utilizare, pielea mea este atât de netedă încât se simte ca pielea unui bebeluș. O recomand!
Am cumpărat masca pentru pori înfundați și puncte negre. Deși trebuie să spun că mi-a curățat tenul, nu m-a ajutat prea mult cu punctele negre. Nu este o mască rea, nu regret că am încercat-o, dar probabil că nu o voi mai cumpăra. Totuși, dacă aveți tenul gras și doriți să îl curățați corespunzător o dată sau de două ori pe săptămână, atunci încercați-o cu siguranță.
Sunt curioasă cum va fi, o voi încerca la prețul ăsta. Masca a ajuns acasă și am ales-o. Am aplicat-o pe față, apreciez foarte mult spatula pentru aplicare. După un timp a început să-și schimbe culoarea și să facă bule. E adevărat că spălarea ei e destul de distractivă, pentru că lipește destul de bine de față, așa că spălarea a fost puțin înfricoșătoare, dar efectul a fost echilibrat. Nas curățat, porii îngustați, curat, pielea strânsă, fără senzație de sebum. Am fost foarte plăcut surprinsă. Nu simți sau nu auzi bule, de fapt nu știu că le am, dar am pus-o puțin mai aproape de ochi și pe măsură ce făcea bule, se lipea de gene. Dar asta nu schimbă faptul că această mască este foarte bună.
Îl folosesc de câteva ori pe săptămână. Am mai folosit măști similare de la farmacie și aceasta este mai eficientă. Acționează rapid, face ce trebuie, îl recomand.
Mască super-curățătoare, pielea este curățată și hidratată în același timp. Vă recomand
Super mască 😇😍 Am testat masca cu mult timp în urmă, dar am uitat total de ea. Produs foarte frumos. Pielea de dupa masca - am impresia ca este bine curatata, neteda si punctele negre sunt reduse. Pielea este radianta si mai sanatoasa. Singurul dezavantaj mic al acestei măști este că este greu de spălat, trebuie să intru în cadă special pentru a o spăla, dar nu este foarte deranjant 😅
Masca chiar m-a surprins pozitiv. După folosire, pielea a fost hidratată, netedă și vizibil mai strălucitoare. Îmi place când un produs nu lasă un strat greu, gras, iar această mască se spală grozav și nu-mi irită pielea. Cu siguranță voi ajunge la el din nou! :)
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.