Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool








Recenzii – 3
Un gel plăcut pentru piele, pielea reacționează bine la el, are mirosul tipic de ulei de arbore de ceai, dar după ce îl spăli nu îl mai simți.
Este un produs foarte bun. Am folosit întâi ceva timp înainte să scriu recenzia asta și chiar sunt foarte mulțumită. După ce îl folosesc îmi simt pielea foarte curata. Recomand!
L-am cumparat in principal datorita pretului bun, dar am ramas placut surprins de produs. Este sensibil la piele, nu se usucă și curăță frumos pielea. Folosesc spuma demachianta aproape in fiecare zi de jumatate de an si am ajuns doar la jumatatea pachetului. Recomand cu siguranta!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.