Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 5
Aceasta este a treia mea sticlă și o folosesc în fiecare dimineață și seară. Formula este perfectă, se simte minunat pe piele și se integrează perfect în rutina mea. De asemenea, funcționează excelent sub machiaj, fără a cauza probleme. Chiar dacă pielea mea este foarte sensibilă și predispusă la alergii, nu am avut nicio reacție. Uitați-vă la lista de ingrediente - acest toner este plin de ingrediente benefice, care iubesc pielea. Singurul dezavantaj potențial este parfumul ușor, care ar putea irita unele persoane, dar pentru mine este 100/10.
Pentru mine, unul dintre cele mai bune tonere. Am primit inițial toate produsele din această linie de la o mireasă din Canada. Toate s-au potrivit atât de bine pentru tenul meu încât mi-am creat rutina de dimineață pur și simplu după ele. Încep cu tonerul, apoi serul, fluidul și în final crema din această linie. Am pielea destul de uscată, sensibilă.
Tonerul este absolut grozav, tenul meu are nevoie de el, se absoarbe bine și pot aplica imediat alte produse. Peptidele sunt necesare pentru ca pielea să absoarbă mai bine, de exemplu, hialuronul sau colagenul. L-am cumparat deja pentru un prieten. Pare exclusivist. Vă recomand
Tonerul este grozav. Sunt foarte multumit de el. Este placut pe piele, se absoarbe frumos.
Tonerul este foarte bun, destul de lichid, și poate aș prefera o altă doză decât o pompă, dar ambalajul este prea scump în orice caz.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.