Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 10
textură ușoară, minunat hidratantă și hrănitoare🌸
Crema are o consistență fantastică, nu conține parfum și are o capacitate foarte mare pentru a fi folosită ca produs pentru zona de sub ochi, ceea ce se traduce printr-o eficiență excelentă. Lasă un strat vizibil pentru o perioadă lungă de timp, ceea ce este un plus pentru mine, deoarece simt hidratarea de care am nevoie!
Până acum am avut experiențe foarte pozitive cu acest brand. Am cumpărat recent această cremă și o folosesc de 7 zile. Sincer, îmi place foarte mult formula - chiar dacă este puțin mai bogată, se simte foarte confortabil pe piele. Spre deosebire de multe alte creme de ochi, aceasta conține de fapt ingrediente care fac mai mult decât să ofere o hidratare de bază. Deja observ că zona de sub ochi arată mai netedă și mai revigorată. Se așează bine sub machiaj și nu provoacă iritații, ceea ce este foarte important pentru mine. Cu siguranță aș cumpăra din nou.
UȘOR ȘI EXCELENT
Crema pentru ochi este absolut fantastică - profund hidratantă, liniștitoare și cu o textură și un parfum minunat. L-am asociat cu serul de ceramidă și ambele produse sunt incredibile. Cu siguranță merită!
crema de ochi foarte placuta, voi mai comanda
O crema de ochi foarte placuta care nu irita, catifeleaza si hidrateaza frumos zona ochilor. Este nevoie de o cantitate foarte mică, astfel încât ambalajul va dura mult timp. Sunt foarte mulțumit și cu siguranță voi cumpăra din nou.
Folosesc de mult timp creme de ochi si m-am obisnuit cu o consistenta mai subtire. Acesta este mai gros, dar surprinzător de moale și se întinde bine și se înmoaie frumos. Am pielea uscata si imi este bine, are un miros usor, dar chiar e usor, asa ca o tolerez foarte bine desi am ochii destul de sensibili, nu ma deranjeaza deloc.
Aceasta crema de ochi este perfecta, este groasa si foarte placuta pe zona ochilor. La mine funcționează până acum.
are ambalaj foarte frumos, este placut, se aplica frumos si este nevoie doar de o cantitate mica, am pielea sensibila in jurul ochilor si aceasta crema mi se potriveste foarte bine din toate punctele de vedere.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.