Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 30
Produsul este bun, dar nu-mi place mirosul, persistă mult timp în păr chiar și după spălări repetate.
Efectul este grozav, dar am o notă mai puțin din cauza mirosului. Ceea ce mă deranjează cel mai mult este că încă îl simt după câteva spălări. Văd în comentarii că unora le place mirosul, așa că nu lăsa comentariul meu despre miros să te descurajeze să-l cumperi, pentru că produsul își face treaba.
Face părul strălucitor, neted și moale la atingere după prima utilizare. Nu îngreunează părul.
Produsul trebuie amestecat cu apă, părul este frumos netezit și moale, eu am părul creț. Am încercat și varianta albastru deschis, ambele sunt bune pentru mine, trebuie doar să încerc cea roșie.
Produsul miroase oribil, ca al bunicii, dar chiar funcționează. Îl recomand cu căldură oricui nu-i deranjează mirosul neplăcut.
Ajutor pentru părul creț, îl face mai îngrijit și mai neted
Îmi plac foarte mult formulele pe bază de apă din măștile coreene. Ei hidratează bine părul în literalmente câteva secunde. Părul este foarte neted și liber. Sunt ușor de pieptănat. Masca nu îngreunează părul chiar și atunci când este aplicată pe rădăcini. Lasă o peliculă imperceptibilă pe păr și îl protejează. Capacitate la îndemână. Deși le prefer pe cele Masil, merită încercate
Cumparat deja de mai multe ori. Părul este absolut perfect după el.
Produs grozav. L-am cumpărat pentru a enusa oară. După utilizare, părul este frumos, strălucitor, hrănit, hidratat, iar vârfurile nu se rup atât de mult.
Efectul este superr!Parul este hidratat si matasos.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.