Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 24
Îmi place la nebunie, pielea mea este foarte moale dimineața, un pliculeț mic este suficient pentru 3-4 utilizări.
Am cumpărat-o din întâmplare pentru că mi-a plăcut ambalajul mic, potrivit pentru călătorii. O mască excelentă care hrănește frumos pielea. Am tenul mixt care se îngrașă repede, dar nu am probleme după ce folosesc această mască. De asemenea, masca nu-mi blochează porii și nu-mi face coșuri. Recomand cu căldură să o cumpărați.
Bine
Mască excelentă, un pachet este suficient pentru aproximativ 5 aplicări pe față și gât. Am ten mixt care tinde să se usuce iarna, această mască este uimitoare, are o consistență groasă, se absoarbe frumos, nu lasă o senzație de greutate sau peliculă, iar pielea mea este frumos hidratată dimineața.
Sunt mulțumită de masca de noapte, ambalajul poate fi folosit pentru 2-3 aplicări, textura este ca o cremă groasă, plăcută, nu strânge fața, care este moale dimineața, nici nu trebuie spălată dacă nu aplici tot pachetul ci un strat mai subțire. O recomand și o voi cumpăra din nou.
Această mască este grozavă. O aplic pe piele seara și funcționează de minune peste noapte. Nici măcar nu o simți pe față ca pe măștile obișnuite. Îmi place că este o mască cremă. Este mai groasă, dar se absoarbe frumos în piele și are un parfum foarte subtil. Nu știu ce este, dar până acum toate produsele pe care le am de la ksisters sunt pur și simplu grozave.
Această mască de noapte este pur și simplu uimitoare! Pare modestă, dar vai de mine🤩 Nu este lipicioasă, se întinde foarte bine, se adaptează rapid la piele și, după ce te trezești, trebuie doar să o speli cu apă, iar rezultatul este cu adevărat uimitor... pielea este frumos moale, nu are strălucire, dar pare că a fost hrănită frumos și strălucește pur și simplu de satisfacția că trebuie să te mângâi 🤭🤭🤭. Masca este fără miros de miere, dar cu cele mai bune efecte. Uimitoare 💛🧡💜
Am cumpărat unul, dar voi comanda întregul pachet! Dimineața fața mea strălucea! Produs grozav!
Masca e frumoasă, am aplicat tot pliculețul peste noapte, dar cred că se poate împărți în două doze. Se absoarbe bine, nu este lipicios, iar dimineața pielea este moale și hidratată.
Este un produs impecabil, contine 3-4 doze zilnice. Se hidratează perfect, se absoarbe bine și nu provoacă iritații sau erupții. Imi place, il recomand, il voi cumpara din nou
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.