Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 13
Cea mai bună cremă de mâini pe care am folosit-o vreodată! Am mereu una peste tot.
Crema este destul de groasă, miroase uimitor, dar din păcate nu hidratează mult timp, este mai bună pentru tenul puțin solicitant.
Crema se absoarbe rapid. Per total, cremele Frudia miros foarte plăcut și recomand cu siguranță toate parfumurile. Pe lângă parfum, cu siguranță își îndeplinesc funcția și rezistă mult timp.
Această cremă este perfectă. Miroase frumos a cireșe, parfumul este plăcut și nu prea puternic. Lasă mâinile hidratate și moi pentru mult timp.
Mirosul este uimitor!!! Și mâinile mele sunt ca mătasea!!! Îl recomand tuturor!
Creme de mâini grozave cu un parfum frumos, aceasta probabil miroase cel mai bine pentru mine, dar am fost mulțumită și de celelalte, hrănesc, dar nu lasă o peliculă grasă pe mâini ☺️
Hidratează, nu lasă o senzație grasă, miroase minunat și încape ușor într-o pungă mică.
Îl recomand! Crema este foarte groasă, dar se absoarbe instantaneu, ambalajul este atât de colorat și drăguț încât încape în orice geantă, mirosul miroase 100% a cireșe 🤌🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
Acela! Este absolut grozav! Miros plăcut de cireșe, nu copleșitor, iar mâinile mele se simt mai moi după prima utilizare.
Miroase divin
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.