Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 23
Nu am nimic de reproșat. Dimensiune practică, super hidratantă, se absoarbe repede și are un parfum minunat!
Nu este prima dată când folosesc această cremă, dar trebuie să spun că efectul hidratant este uimitor. O recomand cu căldură.
Această cremă de mâini este foarte hrănitoare și se absoarbe rapid. Lasă un parfum minunat de piersică. Era exact ceea ce căutam, o recomand cu căldură!!!
Tip de ten: normal. Vârstă: 25. Cremă grozavă. Parfum preferat. Mărime perfectă. Mereu în poșetă :)
Cremă perfectă, se absoarbe repede, miroase grozav și hidratează
Această cremă de mâini miroase frumos și hidratează pielea, o recomand.
Miroase uimitor și hidratează
Mega crema. Miros frumos. Absoarbe super, nu este lipicios și hidratează mega. Mi-ar placea sa incerc si alte culori. Acesta este minunat!
Crema frumos parfumata, nu prea grasa. Grozav pentru mine.
Crema hidratează și hrănește pielea, ceea ce este deosebit de important pentru pielea mea uscată după contactul cu apa. Face o treabă excelentă cu descuamări și roșeață. Mirosul cremei este incredibil de plăcut, cu note de piersici suculente
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.