Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 5
Am mâini uscate care pur și simplu nu absoarbe aproape nicio cremă de mâini, chiar dacă e destul de ușoară. Cele grele sunt excluse, rămân mereu ca o peliculă grasă, fără a ajuta prea mult. Aceasta funcționează însă: e ușoară, se absoarbe foarte bine, dar hidratează și foarte bine. Nu mai am crăpături între degete și am mâinile moi și netede, deși o folosesc doar o dată pe zi. În plus, mirosul este ușor și ușor citric. După cum au scris deja și alții, tubul ar putea fi îmbunătățit, dar este totuși grozav, eu o folosesc în pachete 😁
Am tenul foarte uscat și am comandat această cremă pentru prima dată și nu a fost deloc o risipă de bani. Îmi place 👍 și nu este ca alte creme cu o mulțime de ingrediente diferite doar pentru un parfum plăcut. Singurul dezavantaj pentru mine este inconvenientul capacului mic și al tubului în sine. Ar fi frumos dacă ați putea lucra la îmbunătățirea tubului. În rest, totul este perfect.
Consistența este similară cu cea a unui unguent și are un parfum ușor. Îmi hrănește suficient mâinile și cuticulele, deoarece erau foarte uscate de la dezinfectantul de mâini. Îl voi cumpăra din nou.
Hidratează foarte bine, miroase frumos și nu lasă o peliculă grasă pe piele.
O, Doamne, nu am cuvinte. Hidratează divin, miroase a lămâie, dar puțin a ierburi. Se masează absolut frumos și după ce îl aplici pe mâini simți baza răcoritoare și plăcută. Absolut perfect 🤙❤️🔥 Singurul lucru care nu-mi place este ambalajul „metalic”, care aspră foarte tare și la final nu poți scoate tot produsul din el. În rest, în ceea ce privește produsul, îl recomand tuturor. Nu-mi irită pielea și ești îmbată de parfumul plăcut, iar mâinile sunt hrănite. Este aplicat chiar și pe unghii 🫶💕
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.