Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 64
Am pielea îmbătrânită și foarte sensibilă, căreia îi lipsește mereu hidratarea și se irită foarte ușor. Gelul mi se potrivește perfect. Încă strânge puțin pielea, dar nu critic. Ceea ce e interesant este că după o săptămână de utilizare, pielea a devenit ca mătasea, foarte moale și plăcută la atingere. Gelul face spumă foarte bine, trebuie să fii foarte atentă la dozare, deoarece este foarte lichid și este ușor să storci prea mult.
Îmi place această marcă. Am și loțiunea tonică din această gamă și este grozavă. Nu are parfum și este delicată. Face spumă după ce o activezi cu mâinile.
Potrivit pentru ten uscat, nu usucă, recomand 👍🏼
Gel de curățare plăcut, fără parfum, neiritant, potrivit și pentru pielea uscată.
Gelul este foarte bun. Are un „miros” specific, deoarece nu are parfum. A trebuit să mă obișnuiesc cu el la început, dar senzația după curățare este uimitoare. Pielea este moale, proaspătă și tonifiată. Cu siguranță va rămâne în rutina mea.
Deci, așa cum spune și titlul, acesta este cel mai bun gel de curățare de dimineață pe care l-am folosit vreodată. Mă lasă cu o senzație de curățenie, fără a strânge sau uscăciune. Poate suna clișeic, dar abia aștept să mă spăl pe față cu el dimineața. Am tenul uscat spre mixt, predispus la acnee din cauza dezechilibrelor hormonale, și chiar îmi menține pielea curată. În prezent sunt la al doilea tub și îl folosesc de aproximativ 6 luni și pot vedea o diferență față de înainte.
Gel de curățare delicat, curăță pielea frumos și nu o usucă 🙂
Am cumpărat acest gel de față pentru că auzisem recenzii grozave despre el. Am fost încântată de el și m-am gândit că va fi un leac miraculos. Nu. Este un gel de față obișnuit, pe bază de apă. Mirosul de bază este puțin ciudat, nu plăcut, nu m-a lăsat cu cea mai mare senzație de hidratare, ci mai degrabă cu o senzație ușor astringentă și nu am simțit nicio schimbare pozitivă în timp ce l-am folosit. Din fericire, nu mi-a provocat niciun rău, nu mi-au apărut coșuri pe față din cauza utilizării, pielea nu mi-a fost iritată după aceea, dar nu m-a convins să cumpăr din nou acest produs. Desigur, acest lucru variază de la utilizator la utilizator, funcționează pentru unii și există alternative mai bune pentru alții.
foarte blând, neiritant, este nevoie doar de puțin, fără parfum... cu adevărat excelent
Plăcut cu spumă ușoară și excelent după aplicare
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.