Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 10
Am cumpărat Sun Fluid Weightless de la House of Hur pentru că aveam nevoie de ceva care să nu-mi lase pielea grea și strălucitoare. Am ten gras cu multă acnee, așa că mă deranjează și, de asemenea, nu este bine pentru tipul meu de ten să am o rutină cu o cremă de protecție solară care să se simtă grea și să-mi lase pielea strălucitoare. Această cremă de protecție solară a îndeplinit toate specificațiile mele anterioare. Nu lasă o peliculă albă pe piele și este excelentă pentru persoanele cu ten gras, deoarece lasă un aspect foarte uscat (fără a părea deshidratată) și nu se simte grea pe piele (ajutând la acneea mea). Prin urmare, o recomand cu căldură! Deși prețul nu este cel mai bun, site-ul Ksisters oferă o mulțime de reduceri, așa că o puteți cumpăra la un preț mai accesibil, vă recomand să o încercați. ☺️✨️ (are și un ambalaj bun, mi-aș fi dorit doar să aibă mai mult produs pentru prețul 😅) produsul este bun și pentru a fi aplicat în timpul zilei peste machiaj!!
Folosesc Relief Sun Aqua Fresh de la Beauty of Joseon de 2 ani. Având ten mixt, am vrut să încerc ceva și mai mat. După ce am folosit această cremă de protecție solară, am următoarele de spus: 1. Ambalajul este destul de practic 2. Textura este fină, amintește foarte mult de Beauty of Joseon, dar au niște diferențe de bază pe piele. Beauty of Joseon, datorită ingredientelor sale, este mult mai hidratantă. Cu toate acestea, House of Hur nu usucă pielea în niciun fel. Ca finisaj, are același aspect ca Beauty of Joseon. Diferența pe care am observat-o este că, la sfârșitul zilei, House of Hur nu mă face să arăt la fel de grasă ca Beauty of Joseon. De asemenea, un alt aspect pozitiv este că, deși am aplicat două straturi groase, nu s-a decojit. Beauty of Joseon da. De asemenea, este inodor. Nu a provocat nicio iritație. Singurul lucru negativ pe care îl am de spus este că, până când nu s-a uscat la începutul aplicării, am simțit câteva mici înțepături, dar nimic altceva. Îl recomand.
Probabil nu e pentru mine... e ok pentru prima aplicare, dar după reaplicare creează un efect pudrat uscat pe pielea mea și se sfărâmă destul de mult. Și nu arată cel mai bine sub machiaj. Mă întorc la beauty of joseon.
Frumos de ușor și cu o textură bună, dar mi-a ars ochii. Nu mi s-a mai întâmplat niciodată cu niciun alt produs de îngrijire a pielii/machiaj. Dar cu acest SPF am avut o reacție imediată și acum este foarte greu să scap de el și mă arde foarte tare. Inițial nu eram sigură dacă acest SPF este cauza, dar după ce am citit mai multe feedback-uri, am descoperit că cu siguranță nu sunt singura. Acum este mai calmant și arată mult mai bine, vezi poza, dar tot nu mă simt confortabil.
Am încercat această fard de pleoape pentru prima dată, am auzit o mulțime de recenzii bune, dar nu mi s-a potrivit prea bine. Arată frumos pe pielea mea. Nu am ten gras din cauza ei în timpul zilei, dar mă ard ochii îngrozitor imediat după aplicare. Mă ustură chiar și după ce mă spăl pe față. Poate că sunt doar eu care am ochii atât de sensibili, dar nu am avut o astfel de problemă cu alte farduri de pleoape. Dar o recomand.
Primul SPF de la acest brand pe care îl încerc și deja a devenit unul dintre preferatele mele! Are o textură ușoară, nu lasă peliculă albă și se simte super plăcut pe piele. L-am adăugat oficial în top 3 SPF-urile mele coreene!
Cremă de protecție solară foarte bună pentru față!!!!! Se absoarbe ușor și are o textură ușoară. Se potrivește ideal sub fond de ten și, cel mai important, nu astupă porii. O recomand tuturor!!!!!
SPF cu adevărat de top, absolut ușor, se absoarbe rapid în piele și se usucă repede. Nu mă face să mă simt deloc gras și se potrivește și tenului meu mai uscat.
Absolut cel mai bun SPF pe care l-am încercat. Am primit primul meu pachet și este foarte grozav. Este excelent pentru pielea predispusă la acnee și sensibilă, cu absorbție foarte rapidă. Piatră.
Este cel mai bun spf pe care l-am incercat pana acum pentru tenul meu gras. Este foarte fluid, nu lasa acea pelicula alba si intra imediat in piela fara sa o incarce. Tenul este hidratat, nu strălucește si are un finish mat dupa cum se poate observa din ultima fotografie.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.