Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Recenzii – 5
Această cremă mi-a fost recomandată într-un magazin fizic și este foarte bună, iar pielea este hidratată după utilizare. De asemenea, dă fermitate pielii și este foarte plăcută la atingere. Am deja al doilea pachet și sunt foarte mulțumită de ea. Am recomandat-o prietenilor mei și sunt și ei foarte mulțumiți de ea. Prețul este, de asemenea, excelent. Cu siguranță o recomand și mie.
Super crema, o folosesc noaptea, am experimentat si un efect de fermitate! Textura foarte buna. Pur și simplu nu sunt mulțumit de parfum, dar nu mi-aș lua o stea pentru asta.
Usor si profund hidratant, un produs foarte placut
Se absoarbe rapid, fără parfum și se răspândește bine + este vegan
Crema excelenta. Se hidratează bine, se absoarbe rapid și pielea nu este strălucitoare după ea. Am deja 3 pachete. Nu are parfum și nu irită pielea. Am tenul mixt, iar crema mi se potrivește pe vreme mai rece sau ca o cremă de noapte. În același timp, era grozav și pentru pielea uscată vara în vacanță sau după o mască de argilă. Are o carcasă de sticlă frumoasă și un preț bun. Recomand si serul lor galben.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.