Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 15
Crema este excelentă pentru pielea uscată și iritată, hidratează bine și oferă o senzație de ușurare și funcționează bine sub machiaj.
Este excelent pentru pielea uscată și iritată, oferind o hidratare bună pe tot parcursul zilei. Nu este lipicios și funcționează bine sub machiaj.
Poate cea mai bună cremă pe care am încercat-o, am tenul uscat și deshidratat și am peste 40 de ani. Personal, este excelentă pentru mine atât vara, cât și iarna, hrănește frumos pielea, nu este grasă, nu lasă peliculă, nu strânge, pielea este elastică - o cremă ideală. Abia când deschizi recipientul, crema are un miros ușor ciudat care dispare în timp, dar nu este acel miros cosmetic care stă sub nas ore întregi, ci un miros natural neobișnuit care dispare rapid - probabil este mirosul de soia fermentată. Una peste alta, crema este excelentă.
Are o consistență untoasă și hidratează bine. Are un parfum și o culoare puțin ciudate, dar nu mă deranjează. Îl folosesc seara împreună cu loțiunea tonică de la aceeași gamă. Nu-mi irită pielea sensibilă.
Crema are o consistență plăcută, untoasă, se întinde ușor și practic nu are miros. Este puțin lipicioasă pe piele, așa că merită să o acorzi puțin timp pentru a se absorbi. Nu am observat rezultate dramatice, dar hidratează bine.
Crema se absoarbe bine, nu se simte lipicioasă atunci când este folosită sub fond de ten. Pielea arată bine hrănită. Potrivită pentru pielea mea uscată în sezonul rece, când pielea feței este predispusă la descuamare.
Crema hrănitoare perfectă pentru toamnă/iarnă, care oferă o hidratare profundă și lasă pielea moale și radiantă. Perfectă atât dimineața, cât și seara, dacă ai pielea uscată.
Hidratează bine, nu este o cremă grea, dar parfumul nu este cel mai plăcut pentru mine.
L-am cumpărat pentru mama, ea voia efectul de piele de sticlă, din păcate nu era așa, dar a fost o cremă hidratantă foarte bună.
Nu am incercat niciodata o crema mai buna. După 3-4 zile de utilizare, pielea mea a devenit de 10 ori mai moale. Pentru pielea mea, care este predispusă la uscare, aceasta este o alegere excelentă. Textura este extrem de moale, miroase plăcut, se absoarbe rapid și nu lasă o senzație grasă.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.