Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool






Recenzii – 3
Această cremă de corp miroase absolut delicios, a banană. Textura este foarte ușoară, non-grasă și ușor fluidă, așa că se întinde ușor pe piele. Îmi hidratează foarte bine pielea uscată și cu siguranță o voi cumpăra din nou.
Loțiunea de corp are o consistență ușoară, un parfum de banană și un ambalaj sofisticat cu pompă. Este cu siguranță suficientă pentru un ten normal, dar s-ar putea să nu fie deloc hidratantă pentru un ten foarte uscat.
Căutam ceva pentru primăvară/vară. Este ideal după duș, consistența este fermă. Miroase minunat. Chiar arată ca o banană și e și galbenă. 🍌
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.