Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Recenzii – 2
Loțiunea de corp are o textură minunată, care amintește de laptele gros. S-a absorbit rapid în pielea mea și s-a simțit foarte moale și plăcută după utilizare. Îi dau 4 stele din două motive: 1, parfumul. Avea un miros puternic de citrice, ceea ce a fost cam mult pentru mine. După utilizare, parfumul puternic a dispărut în câteva minute. 2, ambalajul. Din cauza dozatorului cu pompă, produsul de la fundul sticlei nu putea fi eliberat. A trebuit să-l bat ușor 🫢 pentru că fiecare picătură este oricum prețioasă.
Parfum frumos de citrice. Se absoarbe rapid, nu lasă senzația grasă, nu este lipicios.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.