Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool




Recenzii – 5
În primul rând, trebuie să spun că miroase uimitor, ușor, natural. Părul meu îl adoră, se simte hidratat după aplicare. Aștept mereu cu nerăbdare să-l aplic. Îl recomand cu căldură! 10/10
Ulei de păr excelent, deși este mai gros, se absoarbe bine. Potrivit pentru părul mai fin, fie ud, fie uscat. Nu lasă aspectul sau senzația de păr gras. Părul arată strălucitor și sănătos.
Miroase divin și părului meu îi place la nebunie.
Produs excelent, îl aplic pe vârfurile părului. Mirosul este uimitor. Nu-mi îngrașă părul.
Un ulei delicat parfumat și ușor. Se poate aplica atat umed cat si uscat si fara ungere.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.