Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 30
Am citit o mulțime de recenzii pozitive despre marca Moremo, așa că am decis să încerc această esență de ulei. Folosesc produsul doar de puțin timp, dar după aplicare, părul meu miroase minunat și este mai strălucitor și mai moale, lucru pe care îl apreciez foarte mult, deoarece nu am părul foarte fin în mod natural. Până acum, totul e bine :)
Îl recomand cu căldură. După ce folosesc uleiul, părul meu devine mai ușor de pieptănat și foarte moale.
Un ulei de păr excelent, ușor și hrănitor. Nu încarcă părul și are un parfum plăcut.
Am încercat să-l folosesc de mai multe ori, dar a fost întotdeauna o dezamăgire. Părul meu nu este deosebit de uscat, dar după ce folosesc uleiul devine extrem de fragil și tern.
Am fost plăcut surprinsă de acest ulei, părul meu este moale și parfumat. Îl recomand!
Folosesc uleiul Kérastase de mult timp, dar pentru că îmi aleg produsele cu grijă și nu cumpăr nimic pe neașteptate, am decis să încerc uleiul Moremo după o analiză atentă. Și trebuie să spun că sunt foarte plăcut surprinsă. Uleiul Moremo netezește și hrănește frumos părul. Face părul „mai plin” și mai sănătos - nu arată uscat sau obosit. Se simte moale și delicat la atingere. Un mare plus este că nu face părul inutil de gras. Se absoarbe rapid, dar în același timp lasă părul frumos de neted și moale.
Esența de ulei Moremo este o completare excelentă la alte produse ale acestui brand. O folosesc pentru coafarea finală. Foarte potrivită pentru părul meu uscat cu o structură creț. Părul este minunat de moale ca mătasea.
Sunt foarte mulțumită de el, funcționează excelent. Părul meu este moale și strălucitor.
Uleiul are un parfum foarte plăcut și discret. Îl găsesc mai gros, o singură pulverizare este mai mult decât suficientă pentru părul lung și gros. Cu această cantitate, nu îngreunează, dimpotrivă, revitalizează și netezește frumos. Am părul deteriorat și uscat, folosesc uleiul în fiecare seară și după uscarea cu foehnul pe lungimi și vârfuri. Sunt foarte mulțumită, îl recomand 🩷
Părul meu este uscat și deshidratat de la vopsele. Cu acest ulei care miroase minunat, încep să devină mai moi. Strălucesc. Îl aplic pe părul uscat de două sau trei ori pe săptămână.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.