Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 4
Este cel mai bun toner, îmi lasă pielea foarte hidratată, este gros, dar nu greu! Este a doua oară când îl cumpăr.
Acest toner este hidratant și hrănitor, dar în același timp este ușor și deloc gras. De asemenea, l-am găsit util atunci când este amestecat cu nuanțator de ten, îi conferă pielii o strălucire subtilă. Îl recomand.
Este ușor și foarte hidratant
Am fost plăcut surprinsă de acest toner. Hidratează frumos, ba chiar hrăneşte bine pielea. Îmi place foarte mult. Şi mă bucur că sunt prima care pune o recenzie la acest toner. Fiindcă chiar merită. Îl recomand cu căldură.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.