Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 41
L-am cumpărat pentru ten deshidratat. E prea greu și consistent pentru mine. Îl folosesc doar noaptea, și chiar și atunci e subțire, dar simt că e mult în perioada primăvară/vară. Totuși, e adevărat că nu mi-a afectat pielea sensibilă și hidratează excelent. Probabil că îmi va plăcea mai mult iarna, iar dacă l-aș fi notat atunci, i-aș fi dat 5 stele.
Este bine hidratant, gros și bogat; îl folosesc seara. În plus, are un recipient mare.
Îl recomand, se absoarbe repede și este foarte eficient.
Cremă Cremă excelentă, hidratează și hrănește foarte bine pielea. O folosesc dimineața și seara. Este destul de groasă, dar am pielea uscată, așa că mi se potrivește perfect. Poate că vara o voi folosi doar seara.
Crema își face bine treaba, deși nu aș recomanda-o persoanelor cu pielea deteriorată pentru că ustură.
Recomand crema, sunt deja la a treia sticlă, consistența cremei funcționează excelent pentru mine, pielea mea este hidratată, crema se absoarbe repede și nu o simți pe piele, funcționează excelent pe pielea mea, o folosesc zi și noapte.
Am cumpărat-o de mai multe ori, cumpăr această cremă în fiecare iarnă. Senzația când o aplic este inconfundabilă, nu o experimentez cu nicio altă cremă. Este groasă, dar în același timp mătăsoasă, nu înțeleg cum este posibil. Am tenul mixt, puțin mai uscat, cu roșeață. Îmi calmează și hidratează pielea, dar la un cu totul alt nivel față de alte creme.
Tenul meu este extrem de reactiv în ultima vreme şi deshidratat, iar crema asta este exact ce-mi trebuia. Hidratează, hrăneşte şi calmează pielea. O recomand cu căldură.
Vreau să încep prin a spune că cele trei stele sunt DOAR pentru produs, însă livrarea merită cinci stele, deoarece a fost livrat în stare perfectă și la timp. Mi-am dorit atât de mult să iubesc acest produs, dar din păcate am ajuns să încerc doar să-l folosesc complet acum, pentru că nu vreau să irosesc banii pe care i-am cheltuit pe el. Există mai multe probleme cu el (în context, am tenul mixt, mai predispus la uscat și eczeme). În primul rând, se absoarbe în piele îndelungat, așa că dacă mă grăbesc nu-l folosesc niciodată. În al doilea rând, poate părea hidratant, dar îl folosesc de aproximativ două luni și constat că dă doar iluzia că hidratează pielea, dar nu este chiar atât de hidratant atunci când este utilizat pe termen lung. Am cumpărat acest produs pentru a înlocui una dintre celelalte creme hidratante ale mele (crema de aromă cu ceramină Illiyoon, pe care mi-ar plăcea foarte mult dacă ksisters ar vinde-o și pe asta 🙏), care nu era disponibilă la momentul respectiv, iar pielea mea era foarte uscată, așa că m-am rugat să funcționeze, dar din păcate nu a funcționat pentru mine.
Aș compara-o cu crema Illyoon ato. Reține bine umezeala în piele, deși e mai grea, nu lasă reziduuri grase, pielea este hidratată și moale după aplicare. Este perfectă pentru a „bloca” serurile hidratante.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.