Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 288
Satisfacție mare, hidratează bine, mă calmează mereu, pielea mea îl absoarbe imediat și nu este tocmai apă, ci mai degrabă o loțiune mai groasă😂 Sunt foarte mulțumită de el, sunt la al treilea pachet, am încercat și alte tonere, dar mereu revin la el.
Un toner foarte bun! Hidratează și împrospătează perfect pielea, fără a provoca iritații sau senzație de ...
Vă recomand
Cel mai bun toner pe care l-am folosit vreodată. Are o consistență mai bogată, mai esențială, așa că nu se scurge de pe mâini ca apa. Calmează instantaneu pielea, o hidratează în profunzime și combate imediat zonele uscate precum cele de pe bărbie sau din jurul nasului. Nu este lipicios și se potrivește perfect cu celelalte rutine de îngrijire a pielii. Îl cumpăr regulat!
Tonicul este uimitor, ten superb, efect strălucitor, foarte bun sub machiaj, îl recomand din toată inima ❤️❤️❤️
Fetelor, textura tonerului este foarte ușoară, ca apa, dar ca și cum ar fi apa unui lac care umple pielea. Hidratează atât de bine încât după el pielea este radiantă, îngrijită, ca după o procedură la salon. Am încercat multe tonere, dar acesta este cel mai bun. Pentru prețul său este pur și simplu o bombă.
Această esență tonică este un produs unic. O folosesc după ce mă spăl pe față, ca prim pas, ca esență. Am cumpărat sticla de 30 ml. În ciuda dimensiunilor mici, produsul durează mult timp, deoarece ai nevoie doar de o cantitate mică. Pe viitor voi lua sticla mai mare. În ceea ce privește efectul asupra pielii mele, după doar două zile de utilizare, nu am observat nicio schimbare. Totuși, după aplicare, pielea mea se simte hidratată și nu-mi provoacă niciun disconfort; dimpotrivă, este foarte confortabilă. Ca toate produsele coreene, are acel ceva în plus care este benefic pentru piele.
Sincer, nu am observat niciun efect pozitiv semnificativ, mai bine nu-l folosesc - e mai bine doar pentru piele, dar ca produs de curățare, dacă cineva are nevoie de un toner, cred că e ok.
Am primit o miniatură gratuită, dar a venit să rămână. Este pur și simplu fantastică; după o săptămână de utilizare, deja văd rezultate. Cel mai important, nu-mi usucă pielea și nu-mi provoacă alergii.
L-am primit cadou, dar până acum își face treaba. Se absoarbe repede și este perfect sub machiaj. Cu siguranță voi comanda o sticlă mai mare.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.