Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool




Recenzii – 3
Am ten gras/mixt. Am folosit acest gel timp de aproximativ cinci zile și mi-a uscat pielea atât de tare încât am simțit o senzație de strângere, descuamare și mâncărime. Nu am folosit niciun produs nou în rutina mea de îngrijire a pielii în afară de acest gel. Îl recomand cu căldură - 100/10
Nu-l apreciez prea pozitiv, mi-a deteriorat complet pielea de pe obraji, mi-a uscat-o până la descuamarea care mănâncă. Nu mi s-a potrivit deloc.
Produsul ar trebui să creeze o barieră cutanată, dar este iritant, fiica mea a vomitat și mi-a uscat pielea și m-a mâncărit și m-a ars. Nu-l cumpăr. Îmi spăl mâinile cu el.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.