Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 39
M-am hotărât să încerc acest gel de curățare de la Round Lab și mi-a plăcut foarte mult. La început, aveam spuma Docdo de la acest brand, dar ca să fiu sinceră, spuma este foarte uscată, chiar și pentru tenul mixt, așa că dacă spuma nu ți se potrivește, atunci acest gel de curățare ți se va potrivi 😉 este de fapt un gel de curățare foarte blând, aproape că nu are miros.
Sunt foarte mulțumită de acest gel de curățare a feței. Are o formulă delicată, dar face spumă foarte bine și curăță eficient pielea de impuritățile zilnice. După spălare, fața mea se simte proaspătă, curată și plăcut de netedă. Cel mai mare avantaj este că nu usucă pielea și nu provoacă o senzație de înțepenire. Produsul este eficient și confortabil pentru utilizarea zilnică. Cu siguranță îl voi cumpăra din nou!
Acest demachiant este perfect pentru tenul mixt!! Este atât de echilibrant și plăcut la atingere. De asemenea, este o opțiune foarte accesibilă pentru persoanele cu ten mixt sau gras și au un buget limitat!! Îl recomand 100%
Am tenul gras, dar sensibil, dar acest gel nu mi-a provocat nicio iritație. Este excelent pentru îndepărtarea machiajului și a oricăror reziduuri. Este practic fără parfum. Pielea mea se simte curată și fără reziduuri. Este delicat și nu lasă peliculă. Se clătește foarte ușor cu apă. Îl recomand.
Gelul de curățare este bun, nu irită, îl folosesc ca al doilea pas după uleiul de curățare, face ce trebuie. Am tenul uscat, sensibil, am 37 de ani, îl recomand.
Am pielea uscată și acest gel de curățare a uscat-o. Nu-l voi mai cumpăra.
Cu siguranță da, îl voi mai cumpăra de multe ori, este foarte economic de utilizat, nu usucă pielea și are un parfum plăcut.
L-am ales pentru a doua etapă a unui demachiant în două faze și a fost o decizie excelentă! Spumează moderat, dar curăță super bine. Pielea mea nu este deloc curată, în schimb este extrem de moale și curată. 😍
Un produs excelent chiar și pentru tenul seboreic!
Gelul de curățare este foarte eficient; ai nevoie doar de o cantitate mică pentru a crea o spumă bogată. Este perfect pentru tenul sensibil și nu irită deloc. Am tenul mixt, așa că folosesc și un gel de uscare, dar acesta este perfect pentru utilizare zilnică, pentru a preveni uscarea pielii.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.