Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 12
O folosesc doar de puțin timp, dar pentru mine este o mască grozavă, pielea mea se simte foarte plăcută după utilizare. Și bonusul este că nu mi-a provocat roșeață sau usturimi pe pielea mea sensibilă. Recomand cu căldură să o încercați :)
Acestea sunt măști excelente pentru uz zilnic. Îți lasă pielea hidratată și vei vedea rezultate atunci când le folosești de mai multe ori pe săptămână. Din păcate, dimensiunea este puțin cam mică, dar după ce le strângi ușor în locurile potrivite, se potrivesc bine.
Măști excelente, ambalaj practic, le folosesc de 3 ori pe săptămână și efectul asupra pielii mele este vizibil, pielea mea este frumos tonifiată și proaspătă.
Comand aceste măști pentru a doua oară, chiar funcționează, combat foarte bine erupțiile cutanate și pielea lăsată. Deci, retinoizi seara, iar această mască dimineața, și e minunat să o faci sub un ser cu vitamina C sau microace. Deși producătorul spune că e pentru utilizare nocturnă, dar... în Republica Cehă, vremea e așa, după aplicarea SPF-ului, ai pielea curată, fără erupții cutanate și descuamare.
Măștile sunt plăcute și hidratează și netezesc imediat pielea. Le recomand.
Îmi place masca cu retinol Some by me și o cumpăr frecvent.....această multi plus 😊 Am luat prima dată pachetul mare. Ambalaj practic cu pensetă, mult ser, masca are o textură puțin mai aspră față de cele ambalate într-o singură bucată, dar se potrivește și aderă perfect la fața mea. Una dintre cele mai bune pe care le-am folosit. Sunt mulțumită.
Am cumpărat asta cadou pentru mama mea și a fost încântată de aceste măști.
Ambalaj ideal, preț excelent, iar masca în sine este o minune :)
Grozav! Îmi plac toate măștile de la Some By Mi. Văd efecte imediate pe pielea mea. Și aceste ambalaje în cutie sunt excelente pentru uz casnic.
Îmi plac aceste măști pentru că într-un singur pachet sunt suficiente pentru o lună întreagă și nu trebuie să cumpăr măștile individual. Personal, aceste măști sunt foarte bune pentru pielea mea și nu am avut nicio reacție adversă de la ele, așa cum am făcut atunci când am folosit ser cu retinol de la o altă marcă. Măștile sunt îmbibate și există multă esență în cutie, le recomand cu siguranță.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.