Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 8
Aplic mai multe straturi și îl las să se usuce. Datorită consistenței sale apoase, se absoarbe ușor și nu lasă reziduuri lipicioase pe piele. Are un parfum și un efect foarte plăcute și este potrivit atât pentru utilizare dimineața, cât și seara.
Hidratează bine, consistență apoasă, de lungă durată.
Sunt foarte mulțumit de toner. Îmi hidratează pielea.
Consistența și mirosul sunt plăcute. Nu am observat nicio modificare la nivelul pielii, dar tonerul încă hidratează.
Sunt foarte mulțumit, se potrivește tipului meu de ten mixt
Folosesc deja al doilea pachet, am tenul mixt predispus la acnee si mi se potriveste :)
Il folosesc de 2 luni. Aplic 3 straturi, asteptand dupa fiecare pana se absoarbe. Tonerul are consistența apei. Deci nu este foarte eficient. Dar se absoarbe bine, în ciuda a trei straturi pielea mea nu este lipicioasă. Apoi aplic ser si crema. Crema este tot din aceasta serie. Tonerul are până la 31 de ingrediente bune. Văd o diferență după ce am folosit tonerul și crema din această serie. Acum, după aplicarea fondului de ten și a pudrei, pielea mea nu se simte uscată. Corectorul de sub ochi nu se mai aglomerează. Asta mi s-a întâmplat des înainte. Aplic tonerul pe mâini și pe mâini întregi cu tonerul întins pe față. Vă recomand.
Acesta este al 3-lea pachet pe care l-am comandat. Am observat că la utilizarea de zi cu zi, tonerul contracarează bine apariția imperfecțiunilor. Nu irita pielea, chiar o simti linistita. În general, sunt foarte mulțumit de acest toner și este cu siguranță unul dintre cosmeticele mele obișnuite pentru îngrijirea zilnică a pielii.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.