Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 79
O mică răcorire în jurul ochilor, atât. O pregătire a copiilor pentru joacă.
Se simte plăcut pe piele, iar efectul hidratant durează toată ziua/noaptea. În plus, are un parfum încântător.
Vă recomand
Hidratează frumos și funcționează și mai bine atunci când este răcit.
Ambalajul este super drăguț. Merită încercat o dată. Versiunea stick este practică, iar parfumul este plăcut. Totuși, nu-l voi mai cumpăra, nu am văzut nicio schimbare după utilizare.
Sunt o mare fană a acestei serii de creme stick cu ursuleți, în principal pentru metoda convenabilă de aplicare și ambalajul drăguț, o recomand 🧸
Am comandat în august 2025 și abia începe să se termine, așa că mă întrebam cât este suficient cât să reziste mult timp, îl folosesc în fiecare dimineață. Parfum uimitor, se aplică excelent. Cât despre efectul asupra pungilor de sub ochi și a cearcănelor, am observat o îmbunătățire, dar nu o eliminare miraculoasă. Per total, sunt mulțumită de el și nu-mi pot imagina o dimineață fără el. De data aceasta l-am comandat pe cel albastru și sunt curioasă de parfumul său.
Am încercat toate cele trei creioane, dar acesta a funcționat cel mai puțin pentru mine. Mi-a făcut să simt că ochii sunt puțin arse și nici mirosul nu mi-a plăcut.
Un produs foarte frumos, cu un ambalaj drăguț. Hidratează frumos zona de sub ochi, iar efectul de răcorire la aplicare a fost divin. Un mic minus este ambalajul, care este super practic pentru aplicare, dar din păcate, rămâne mult produs în stick. De asemenea, îl „scot” cu un bețișor de bumbac, pentru că nu vreau să irosesc atât de mult produs.
Ambalajul este practic și drăguț. Îmi place foarte mult acest produs... este ușor de aplicat. Miroase frumos și se simte plăcut în zona ochilor.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.