Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 263
La început a funcționat bine în rutina mea obișnuită, dar în timp mi-a cauzat acnee minoră. Din ingeniozitate, îl folosesc pe corp.
Hidratează, pielea devine radiantă și îngrijită după utilizare. Recomand! Am primit și o mască de față cadou 🥰
Din păcate, produsul nu a funcționat pentru mine. L-am cumpărat pe baza numeroaselor recenzii pozitive, dar pielea mea este extrem de sensibilă ;-( Am cumpărat și un gel de curățare a feței, un ser, un spray de față și o cremă de protecție solară, dar niciunul dintre produse nu a funcționat pentru mine.
Îl pot recomanda cu siguranță, pielea mea se simte frumos luminată și hidratată după ce îl folosesc. Îl folosesc de câteva săptămâni și pielea mea nu a avut nicio reacție adversă la el.
Fără exagerare, acesta este cel mai bun toner pe care îl cunosc. Acesta este al patrulea borcan al meu. Mi-am „agățat” prietenele de el. Foarte confortabil, hidratează bine pielea, îl poți aplica chiar și singur, dacă e vară. E minunat să-l aplici înainte de retinol, nu există așa ceva descuamare și senzație de strângere după aceea. Nu provoacă erupții cutanate, e potrivit pentru pielea mea sensibilă. Are o consistență lăptoasă. Îl aplic imediat pe mână și îmi masez fața, pentru o strângere mai puternică sau dacă bariera cutanată este ruptă - umezesc dischete demachiante și le aplic pe față ca o mască timp de 10-15 minute.
Pielea mea îl absoarbe la propriu. Are un miros subtil și plăcut, pe care abia îl poți simți. Pielea mea se simte frumos hidratată și suculentă după aceea.
Această sticlă imensă de toner durează mult timp. Îți lasă pielea cu o senzație de mochi după o singură utilizare! Hidratează minunat, lasă o strălucire radiantă și are un parfum plăcut, ușor citric.
Am tenul gras și pori dilatați. Când am cumpărat produsul pentru prima dată, am crezut că îmbunătățirea va fi o schimbare totală în îngrijirea pielii. Cu siguranță m-a ajutat, dar apoi am încercat tonerul. Și asta a confirmat că asta este ceea ce am nevoie! Un ten care nu este lipicios, are pori mai mici și este vizibil mai neted. Îmi place la nebunie.
Ambalajul este imens, rezistă mult timp. Îl folosesc zilnic de jumătate de an și nici măcar nu am ajuns la jumătate. Pielea mea îl adoră, se absoarbe ușor și o catifelează chiar și fără a aplica cremă hidratantă.
Acest toner este grozav și a devenit literalmente o salvare pentru mine în zilele fierbinți de vară, când l-am aplicat pe față de mai multe ori pe zi. Hidratează bine, dar nu încarcă pielea, este foarte delicat chiar și pentru tenul cu acnee și erupții cutanate, când am avut o fază activă de acnee hormonală mi-a calmat perfect pielea și chiar a înlocuit crema de față. Compoziție curată, ambalaj mare 👍
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.