Plăcut O textură ușoară, țin să menționez ca e un gel, dar nu o cremă, hidratează ușor, intră foarte rapid în piele și lasă o senzație plăcută catifelată,dar pentru o piele uscată posibil să nu fieCitește mai mult
A doua sticlăîl folosesc de ceva timp, iar asta e deja a doua sticlă pe care o cumpăr. Are un miros fresh și îmi lasă fața la fel de fresh după fiecare folosire. Punctele negre sunt mai puțin vizibile, pCitește mai mult
Plăcut O textură ușoară, țin să menționez ca e un gel, dar nu o cremă, hidratează ușor, intră foarte rapid în piele și lasă o senzație plăcută catifelată,dar pentru o piele uscată posibil să nu fieCitește mai mult
A doua sticlăîl folosesc de ceva timp, iar asta e deja a doua sticlă pe care o cumpăr. Are un miros fresh și îmi lasă fața la fel de fresh după fiecare folosire. Punctele negre sunt mai puțin vizibile, pCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri