Produs superAm achiziționat acest produs a două oară, este un toner foarte bun, care calmează pileala, lasă o senzație ușoară, are un miros foarte plăcut… Îl folosesc de aproape doi ani, am tenul gras pCitește mai mult
Superbă, pur şi simpluCrema are o textură superbă, delicată, răcoritoare, hidratantă... Superbă. Eu o folosesc pe sub crema de la Atopalm care este mai hrănitoare. Merge excelent. E o plăcere s-o foloseşti, de laCitește mai mult
Produs superAm achiziționat acest produs a două oară, este un toner foarte bun, care calmează pileala, lasă o senzație ușoară, are un miros foarte plăcut… Îl folosesc de aproape doi ani, am tenul gras pCitește mai mult