O surpriza placutaAm primit o mostra cu acest produs. Are o textura intai ciudatica, dar dupa cateva minute lasa pielea foarte catifelata. L-am folosit seara, inclusiv in zona ochilor. Este perfect si pentru Citește mai mult
Răsfăț totalO cremă foarte bună, hidratantă. O folosesc în combinație cu tonerul de la Beauty of Joseon și tenul meu arată mult mai bine după doar câteva săptămâni. Lasă pielea catifelata.
Imi placeEste un gel hidratant,nimic special,dar bun. Nu miroase ciudat,nu incarca tenul,se absoarbe destul de rapid si nici nu trebuie sa aplici mult pentru ca se intinde si imi place asta pentru caCitește mai mult
O surpriza placutaAm primit o mostra cu acest produs. Are o textura intai ciudatica, dar dupa cateva minute lasa pielea foarte catifelata. L-am folosit seara, inclusiv in zona ochilor. Este perfect si pentru Citește mai mult
Răsfăț totalO cremă foarte bună, hidratantă. O folosesc în combinație cu tonerul de la Beauty of Joseon și tenul meu arată mult mai bine după doar câteva săptămâni. Lasă pielea catifelata.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri