Produs superAm achiziționat acest produs a două oară, este un toner foarte bun, care calmează pileala, lasă o senzație ușoară, are un miros foarte plăcut… Îl folosesc de aproape doi ani, am tenul gras pCitește mai mult
Produs superAm achiziționat acest produs a două oară, este un toner foarte bun, care calmează pileala, lasă o senzație ușoară, are un miros foarte plăcut… Îl folosesc de aproape doi ani, am tenul gras pCitește mai mult