O cremă excelentăTenul meu este extrem de reactiv în ultima vreme şi deshidratat, iar crema asta este exact ce-mi trebuia. Hidratează, hrăneşte şi calmează pielea. O recomand cu căldură.
Masca noapteNu mi se pare ca hidratează extraordinar de bine, dar se simte f plăcut pe timpul noptii, nu incarca abslout deloc porii. Fara parfum. Cantitatea pachetului, din păcate, destul de mica
Recomand ❤️Am fost placut surprinsa de aceste pad’uri! Tenul meu este mult mai luminos si catifelat. Cu siguranta vor face parte din rutina mea de zi cu zi.
O cremă excelentăTenul meu este extrem de reactiv în ultima vreme şi deshidratat, iar crema asta este exact ce-mi trebuia. Hidratează, hrăneşte şi calmează pielea. O recomand cu căldură.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri