Cremă de protecție solară bunăMi-a plăcut foarte mult această cremă de protecție solară. Este puțin cam grea pentru tenul meu gras, dar nu mă deranjează deloc. Formează o bază bună și fină pentru machiaj și, de asemenea,Citește mai mult
SuperbSunt geniale!
Setul vine foarte drăguț împachetat
Recomand în special
- serul Tone Brightening -> se văd rezultate peste noapte, tenul este mai luminos și arată hidratat
- serul Tea-Trica Citește mai mult
Nu e o mască rea pentru prețul săuAm comandat-o pentru o prietenă, așa că recenzia va fi în esență bazată pe cuvintele ei.
O mască obișnuită tip folie cu mult ser în pachet. Pielea este lipicioasă după aceea, ca majoritatea Citește mai mult
Ursulețul cu minuniÎl folosesc de o săptămână și sunt foarte încântată de efectele lui! Am luat doua, de fapt, și pe cel clasic și pe cel cu colagen, unul sta în geanta(prietenul la nevoie se cunoaște), unul aCitește mai mult