O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult
Am încercat acest brand pentru prima datăȘi nu am fost deloc dezamăgită. Spuma a fost perfectă pentru tenul meu mixt. Nu se usucă, nu se strânge și este, de asemenea, foarte economic. Se folosește o mică mazăre din produs la fiecarCitește mai mult
O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult
Am încercat acest brand pentru prima datăȘi nu am fost deloc dezamăgită. Spuma a fost perfectă pentru tenul meu mixt. Nu se usucă, nu se strânge și este, de asemenea, foarte economic. Se folosește o mică mazăre din produs la fiecarCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri